درباره ما

افراد معیارهای متفاوتی برای انتخاب یک رستوران دارند و هدایت آنها به سوی یک انتخاب صحیح  یک رسالت مهم است. بر این اساس  سایت  118فود با معرفی رستوران ها، کافه ها و شیرینی سرا ها ، سفره خانه ها، .... امکان  بررسی "لذت یک انتخاب" خوب را برای مردم فراهم می کند.

118 فود، اولین سایت مرجع نقد و معرفی رستوران ها ، با هدف فراهم کردن بستری برای انتخاب بهترین ها ایجاد گردید.
همه ما با مراجعه به کافه ها و رستوران ها، جهت صرف نوشیدنی و غذا، چند ساعتی را به استراحت اختصاص می دهیم،118فود فضای نقد از رستوران ها و کافه ها را برای مردم فراهم آورده تا علاوه بر ساده کرده انتخاب برای کاربران عزیز با مطالعه نقدها و تجربیات دیگران بدون نیاز به حضور قبلی بتوانند کافه یا رستوران مورد نظر را انتخاب کنند، همچنین مدیران رستوران ها و کافه ها نیز از نقاط قوت و ضعف مجموعه خود آگاه گشته و برای حفظ و بهبود آن تلاش نمایند.

شرکت لینکوتک پارس با علامت تجاری 118foodبا بیش از پنج سال سابقه  فعالیت مستمر، یکی از قدیمی‌ترین وب‌سایت‌های فارسی زبان در این باره است. تیم کارشناسان و همکاران شرکت لینکوتک پارس مستقر در دفتر تهران بابیش از 50 نفر کارشناس باتجربه در امور مختلف یکی از بزرگترین دفاتر ایرانی از نظردارا بودن تعداد  کارشناس می باشد و تمامی توان تخصصی خود را برای اطمینان از ارائه ی خدمات مناسب برای مشتریان بکار می گیرد.

امیدواریم بتوانیم با حمایت های شما راهنمای مناسبی برای انتخاب بهترین گزینه ها جهت سپری کردن ساعاتی لذت بخش برای کاربران عزیز فراهم آوریم.